Stocznia Gdańsk S.A.

Na Ostrowiu 15/20, 80-873 GDAŃSK
tel: (+48) 58 769 16 00
fax: (+48) 58 769 23 23
Wojciech Peret
Prezes Zarządu (Chairman of the Board)
Przedmiot działalności

GSG Towers jest firmą odpowiedzialną za sprzedaż fundamentów wież wiatrowych wyprodukowanych przez Stocznię Gdańsk. GSG Towers jest członkiem kluczowych organizacji takich jak Polskie Stowarzyszenie Energii Wiatrowej czy Polska Izba Energii Odnawialnej.


Konstrukcje stalowe

Wydział konstrukcji stalowych jest jednym z najstarszych wydziałów Stoczni Gdańsk, który wcześniej był zaangażowany w renowacje sprzętu i infrastruktury metalurgicznej  dla potrzeb wewnętrznych, teraz zajmuje się produkcją struktur stalowych dla klientów zewnętrznych.


Budowa statków

W swojej ponad sześćdziesięcioletniej historii Stocznia zbudowała ponad 1000 statków morskich dla armatorów z całego świata. Zaufanie i wiarygodność to podstawowe kryteria, jakimi kieruje się właściciel Stoczni Gdańsk. Naszym klientom oferujemy wysokiej jakości produkty i rozwiązania, które pomagają im w realizacji planów biznesowych.

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

ZAMKNIJ